Pagalbos Žemėlapis

Ši iniciatyva prasidėjo, kai išgirdome, kad Lietuvos medikams trūksta apsaugos priemonių kovojant su koronaviruso pandemija. Supratome, kad turime ir galime jiems padėti. Labai greitai susibūrę savanoriai visoje Lietuvoje ėmė 3D spausdintuvais gaminti apsauginius Prusa skydus ir juos nemokamai dalinti medikams. Iš pradžių nesitikėję, kad poreikis toks didelis, greitai pamatėme, kaip medikai džiaugiasi pristatytais skydais ir dalijasi žinia apie juos su savo kolegomis. Skydų poreikis augo greičiau, nei galėjome rasti medžiagų. Tačiau netrukus, prie Pagalbos Žemėlapio prisijungė ir socialiai atsakingos įmonės ir kolektyvai, ženkliai paspartinę apsauginių skydų gamybą ir pristatymą.

Šios iniciatyvos metu negavome nė cento paramos, taip pat nieko neišleidome: visi savanoriai iniciatyvai aukojo savo laiką ir medžiagas, įmonės neatlygintai teikė paslaugas ir medžiagas arba pagelbėjo įsigijant savanoriams reikalingas medžiagas. Pagalbos Žemėlapio savanorių ir prisidėjusių įmonių dėka, iniciatyvos metu pagaminome ir tiesiogiai medikams nemokamai pristatėme 14474 daugkartinio naudojimo apsauginių skydų.


AČIŪ SAVANORIAMS IR PRISIDĖJUSIOMS ĮMONĖMS!

AČIŪ MEDIKAMS!

Inciatyvos dalyviai

Dėkojame prie Pagalbos Žemėlapio prisidėjusiems žmonėms – be Jūsų mums nebūtų pavykę pagaminti apsauginių skydų ir pristatyti jų medikams. Ačiū kiekvienam iš Jūsų, kad šiuo sunkiu metu radote laiko, jėgų ir ryžto padedant apsaugoti mūsų medikus.

Didelis ačiū

Šios socialiai atsakingos įmonės ir kolektyvai prisidėjo dosniai ir neatlygintinai teikdamos Pagalbos Žemėlapiui įvairias paslaugas ir medžiagas. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Lietuvoje yra verslų, kurie rūpinasi visuomene ir ryžtasi jai padėti.

Ačiū už Jūsų pagalbą!

Pagalbos žemėlapio iniciatoriai

Mažvydas Sverdiolas ir Urtė Navalinskaitė